Marvipol Unique Apartments - UNIQUE TOWER  NOWA WIZJA MIASTA
zysku
w skali roku
Wzrost wartości
nieruchomości w czasie
Profesjonalna
obsługa wynajmu

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego

visualization

Unikalny kompleks

Unique Apartments to unikalna propozycja na rynku – część z apartamentami na wynajem będzie oddzielona od części mieszkalnej kompleksu Unique Tower. Właściciele lokali oraz wynajmujący będą korzystali z kompleksowej infrastruktury: recepcji, najwyższej klasy restauracji, strefy SPA i fitness oraz kompleksu konferencyjno-biznesowego. Designerskie wnętrza części wspólnych i 5-gwiazdkowe apartamenty to gwarancja komfortu i prestiżu najlepszej jakości.

5-gwiazdkowy
standard

Dostępne metraże
od 28 do 67 m2

Wykończenie
i wyposażenie pod klucz

TY ZARABIASZ
MY ZAJMUJEMY SIĘ RESZTĄ

Proponujemy model biznesowy opierający się o gwarantowany wynajem. Stopa zwrotu na poziomie 7% rocznie oraz podpisanie umowy zapewniającej 10-letni okres wynajmu zakupionego mieszkania to lokata kapitału i podwójny zysk. Dla wygody inwestorów oferujemy pakiety, w których skład wchodzi: wykończone i wyposażone mieszkanie, miejsce garażowe oraz kompleksowa obsługa najmu.

Kup wykończony
i wyposażony apartament
w top lokalizacji

Przekaż obowiązki
związane z wynajmem doświadczonemu operatorowi

Otrzymuj zysk 7% w skali roku przez 10 lat i ciesz się wzrostem wartości Twojej nieruchomości

Zyskujesz to co najcenniejsze: czas, a my zajmujemy się Twoją inwestycją 24h na dobę,
7 dni w tygodniu

Twoje
korzyści

Systematyczny i stały zysk w postaci wypłacanego czynszu z wynajmu oraz przewidywany wzrost wartości nieruchomości w czasie

Koszty utrzymania i dokonanych napraw przez cały okres umowy są po stronie Marvipolu

Pobyt właścicielski

Bezobsługowy apartament zarządzany przez profesjonalnego operatora

Lokal mieszkalny z odrębną księgą wieczystą z możliwością zameldowania się.

Zakup lokalu ze statusem mieszkalnym – możliwość odliczenia 8% VAT-u dla przedsiębiorców i osób fizycznych

Przykładowa
kalkulacja

Powierzchnia użytkowa

28,59 m2 41,77 m2 66,57 m2

Cena za 1 m2

16 240 PLN 14 953 PLN 14 530 PLN

Cena inwestycji

577 044 PLN 763 687 PLN 1 159 455 PLN

Roczny przychód netto (+23% VAT) liczony od wartości apartamentu z garażem

36 390 PLN 47 610 PLN 71 813 PLN

Stopa zwrotu

7% 7% 7%

Koszty po stronie właściciela nieruchomości (podatki i ubezpieczenie w ujęciu rocznym)

4 755 PLN 6 225 PLN 9 369 PLN

Przychody po odjęciu wszystkich kosztów w ujęciu rocznym

31 635 PLN 41 385 PLN 62 444 PLN
Wartości podane w powyższej tabeli są wartościami obowiązującymi 11.01.2019 r. Powyższe wartości nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Koszty podatków i ubezpieczeń mogą się zmienić niezależnie od Marvipol Development S.A. i mogą się różnić od indywidualnych rozliczeń inwestora. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Apartamenty

visualization
visualization
visualization

Warszawski
Manhattan

W ciągu najbliższych kilku lat na Woli będzie około 1 mln m2 powierzchni biurowych i usługowych, które z czasem przełożą się na potencjalne 115 tys. miejsc pracy. Unique Apartments wraz ze swoją kompletną infrastrukturą hotelową, konferencyjną i bogatym zapleczem udogodnień to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie dla nowego biznesowego centrum stolicy.

25

restauracji

4

galerie handlowe

14

kina, teatry, muzea

33

biurowce

Planowane
budynki biurowe
i usługowe

WIDOK NA RONDO DASZYŃSKIEGO

 

 

Przedstawiona wizualizacja ma charakter poglądowy. Informacje na niej pokazane mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Marvipol Development S.A.

Poznaj szczegóły
oferty inwestycyjnej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, przez telefon od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolek
Wyrażam zgodę na udostępnienie podanych danych przez Marvipol Development S.A. doradcom kredytowym współpracującym z Marvipol Development S.A., aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości

Marvipol
Development S.A.

Za realizację inwestycji Unique Apartments odpowiada Marvipol Development S.A. – jedna z wiodących, polskich firm deweloperskich.

Ponad 22 lata doświadczenia

363 tys. m2 oddanej powierzchni mieszkaniowej

26 zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych

Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych

check recommended invests

Unique Apartments

Warszawa ul. Prosta 32
+48 22 536 50 50
www.marvipol.pl

Adres inwestycji

Warszawa, Wola
ul. Grzybowska 51

Godziny otwarcia

PN-WT 9:00 – 18:00
ŚR 11:00 – 18:00
CZ-PT 9:00 – 18:00

Administratorem Danych Osobowych jest Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa („Spółka”). Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: iod@marvipol.pllub korespondencyjnie: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, tj. art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO), w celach: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert  Spółek z Grupy Marvipol Development w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail do doradców kredytowych współpracujących ze Spółką, w celu przygotowania ofert kredytu hipotecznego. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom, o którym mowa powyżej – za zgodą i we wskazanych celach. Osoba, której dane dotyczą posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osobie, której dane dotyczą przysługuje również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymania oferty w pożądanej formie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody.

phone Quick contact
Order talk Ask for offer