Royal Tulip Warsaw Apartments

Wpisany w luksusowy obiekt Unique Tower

Gotowe mieszkania wykończone i wyposażone pod klucz usytuowane zostały w luksusowym 28-piętrowym obiekcie Unique Tower pod jednym z najbardziej pożądanych adresów w sercu Warszawy, przy ul. Grzybowskiej 49.

Royal Tulip Warsaw Apartments to zespół mieszkań przeznaczonych na pobyty krótko i długoterminowe, funkcjonujący na pierwszych 16. piętrach kompleksu, natomiast piętra 17 – 28 zajmują właściciele luksusowych apartamentów mieszkalnych Unique Tower.

Poznaj ofertę
Wizualizacja

Gotowe mieszkania

wykończone i wyposażone pod klucz

5-gwiazdkowy standard

metraże od 28 do 67 m2

wykończenie i wyposażenie pod klucz

klimatyzacja w każdym lokalu

lokalizacja w centrum Warszawy

Światowy Gracz Lovre Hotels


UNIQUE TOWER

LUKSUSOWE APARTAMENTY MIESZKALNE

Powyżej kompleksu Royal Tulip Warsaw Apartments, od 17. do 28. piętra budynku zaprojektowano luksusowe apartamenty mieszkalne Unique Tower. To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie luksusu. Inspirujące wnętrza, zapierający dech w piersiach widok na Warszawę oraz udogodnienia w pięciogwiazdkowym standardzie – to wszystko jest w zasięgu ręki Mieszkańców jednego z najwyższych budynków mieszkalnych stolicy.

Poznaj szczegóły
oferty

Zapraszamy na spotkanie

BIURO SPRZEDAŻY
Prosta 32, Warszawa
Tel.: +48 22 536 50 44

GODZINY OTWARCIA
Pon.-Śr.: 10:00 – 18:00
Czw.: 11:00 – 18:00
Pt.: 10:00 – 18:00

ADRES INWESTYCJI
Warszawa, Wola
ul. Grzybowska 49

 

Masz pytania?


  Wyrażam zgodę na poszczególne formy kontaktu:

  Wyrażam zgodę̨ na otrzymywanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowych dotyczących oferty Spółek z Grupy Marvipol. Wykaz Spółek znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolek.
  Wyrażam zgodę na kontakt:

  Wyrażam zgodę na otrzymanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowej o ofercie współpracujących z Marvipol Development S.A. doradców kredytowych, aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/kredyty/.
  Wyrażam zgodę na kontakt:

  Wyrażam zgodę na otrzymanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowej o ofercie współpracujących z Marvipol Development S.A. podmiotów oferujących wykończenie mieszkania. Lista Podmiotów znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/oferta-dodatkowa/.
  Wyrażam zgodę na kontakt:

  * - pole obowiązkowe

  O FIRMIE

  Za realizację inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments odpowiada Marvipol Development S.A. – jedna z wiodących, polskich firm deweloperskich.

  Ponad 25 lat doświadczenia

  448 tys. m2 oddanej powierzchni mieszkaniowej

  33 zrealizowane projekty

  Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych

  Przedstawione na stronie WWW wizualizacje oraz modele budynków mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą się nieznacznie zmienić na etapie realizacji.
  *Z wyłączeniem pierwszych 6 miesięcy dzierżawy i pobytu właścicielskiego. Kalkulacje zysku mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Potencjalne korzyści i ryzyka związane z inwestycją i dzierżawą, jak również przykładowe wyliczenia kosztów inwestycji i prognozowanego zysku brutto, są przedstawiane w biurze sprzedaży i omawiane indywidualnie z klientem przed zawarciem umowy.